Показать сообщение отдельно
Старый 14.04.2014, 18:43   #159
Luazpole
Постоянный участник
 
Регистрация: 25.03.2014
Сообщений: 42
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 10 раз(а) в 5 сообщениях
Luazpole на пути к лучшему
По умолчанию Re: Дела украинские 2 часть

Майдауны в мордакниге уже друг друга пугают, что в Куеве через пару дней зелёные человечки будут))) Страшилки рассказывают)))
Це було тут......
Сьогодні повертаючись з Броварів, помітив комфортабельний автобус, що зупинився біля посадки. З ньго вибігло з двадцятеро мужичків, всі в камуфляжі , всі наголо стрижені, і майнули в кущі. Збавивши швидкість поміти на № ВХ потім цифриВІ. Попереду був пост ГАІ, Я зупинився і перейшовши на інший бік, знайшов старшого. Ним виявився капітан, Біля нього було ще чоловік із 8 , шестеро з яких були з автоматами. Попереджаю, що в сторну Києва пересувається автобус повний молодиків в одностроях, і чую-- ми ПОПРОБУЄМО перевірити.... Повертаюся в машину і чекаю , коли ж вони "попробують".. Я думаю, що ви вже здогадалися-- ані одна падла не зрушила з місця, атобус проїхав повз них безперешкодно і повіз невідомо кого, невідомо що і невідомо куди.. Тепер скажіть мені---- з ким ця клята міліція? і що можна зробити в такому випадку? де є центр реагування на такі ситуації? Якщо звертатися нідокого-- нас зливають, і не тільки Крим схід . Вже зливають КИЇВ(с)
Luazpole вне форума